Postovani, vec dve nedelje osecam uzasno peckanje tokom erekcije unutar penisa i onda ne mogu da imam odnose. Imam stalnu partnerku i uvek spavamo sa kondomom. To mi se desilo i pre pola godine i bio sam kod urologa radio bris uretre i bilo je negativno na polne bolesti pa se to smirilo posle nekog vremena uz uvin caj,. Sada sam isto posetio urologa i obavili su pregled i osetio sam bol na jednom mestu na penisu prilikom pregleda i dao urin na analizu i krv i sve je bilo ok i receno i je da je verovatno zapaljenje mokracnih kanala i da ne pijem nikakve lekove vec samo uvin caj i da se utopljavam. Ja sam i dalje zabrinut i hteo bih da cujem jos i vase misljenje. Unapred zahvalan!

    Odgovoreno: 08. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Pa ako ste uradili sve preglede krvi i mokrace, urinokulturu, briseve uretre na
      patogene bakterije, gljivice, hlamidije i mikoplazme, pa su nalazi dobri, onda sem
      dosta tecnosti i cajeva u obzir bi mogli da dodju i biljni preparati.
      za vise informacija mozete da se javite.