Dobar dan doktore, molila bi vas ako mozete da mi odgovorite na moje pitanje. Pitanje zvuci ovako. . Ja se vec neko vrijeme patim za upalom besike. . Sa vremena na vrijeme mi se vraca. . Isla sam doktoru par puta vadila sam mokracu i preporucivao mi je antibiotike. Doktor kaze da ima bakterija u mokraci ali mi nista specificno ne govori od cega i kako? Ja trenutno pijem tablete zovu se 'cranactive' 3 tablete posle svakog obroka (9 na dan) i pomazu mi dosta ali opet kad prestanem da ih pijem posle nekog vremena pojavi mi se blazna bol u donjem stomaku i odma mi je jasno sta je. Pijem dosta i sok od brusnice (cranberry) molim vas za neko rjesenje? Sta da radim? Kako da se rijesim ovoga? Moj email adresa je plavooka_19@yahoo. Ca tako da tu mozete da mi odgovorite nazad. Hvala unaprijed, daca

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Iz vaseg pitanja mi nije jasno sta od lekova pijete.
      inace je dobro sto pijete caj od brusnice. Ucite se da uzimate dnevno i do dva litra vode.
      kontrolisite mokracu i urinokulturu cesce a takodjer i ginekoloske briseve.
      lecenje prema uzrocniku.
      za vise informacija imate moj e mail uz poziv na broj pitanja.