Predhodni mesec sam imala esherihiju 10 miliona i izlečila je gentamicin injekcijama. Danas sam dobila nalaz urinikulture i piše da je izolovana bakterija staphylococcus epidermidis, količina: 1000 cfu/ml. Kakva je ovo bakterija i kako sam je dobila? Piše lečiti po antibiogramu ali ja nisam dobila antibiogram. Molim za pomoć. Lep pozdrav.

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovana,
      Pa posto ste prethodnog meseca tretirani antibioticima sada je dovoljno da uzimate samo cajeve
      kako vi vec radite i dosta vode. Ako ste u mogucnosti uzimajte i probiotike i nezasicene masne kiseline.