Postovani kako se leci epididymitis, ukoliko nema bakterija i gljivica u urinu, i spermi?

    Odgovoreno: 05. 01. 2010.
    • Poštovani,
      Zavisi od klinickog nalaza. Najbolje je da se javite urologu.
      za vise informacija mozete da mi se obratite na moj e mail uz poziv na broj ovog odgovora.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #49232

    • Postovani, urolog mi je saopstio pre 2 meseca da mi je semenik dosta osetljiv (epididymitis) . Nakon prepisanog leka levomax, bol (nelagodnost) je prestala, ali se sada nakon 2 nedelje ponovo vraca, umereno. Da li je to normalna pojava i mogu li biti fizicki aktivan, trenirati? Hvala unapred.

    • I da doktore zaboravio sam da kazem da nemam bolove u testisima jedino to zadebljanje u vidu kape koje ne prestaje mesecima, ovamo sam video da svi piju antibiotik diskociklin tako nekako ne znam zasto je meni moj dao rifamor. Hvala unapred na pomoci, znacilo bi mi puno. Pozdrav milos epididimmitis

    • Postovani imam dijagnozi epididimitisa vec tri meseca pijem antibiotik rifamor. Zatim chymoral protiv otoka ali isto je sve. Imam na desnom testisu zadebljanje u obliku kape bio sam kod urologa kaze da je epididimitis. Svi nalazi su mi dobri radio sam sve testovae na sve bakterije i uopste ne znam od cega je to moglo nastati. I zasto vise ne prolazi. Vec pocinje da me zabrinjava. Pozdrav molim vas da mi odgovorite nesto