Dobar dan. Moj deda ima 80god, ima ucestalo mokrenje ali samo nocu, bio je kod doktora i rekli su mu da je sve uredu, isao je ida snima i na ultra zvuk i opet je sve uredu, pio je i lekove koje mu je dao doktor i nema bolje. Kada jednom mokri nocu posle toga ide svakih pola sata, u cemu je tu problem i sta treba da radi. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 31. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Vas deda ima adenom prostate u najboljem slucaju. Za te godine je to normalno.
      predlazem da deda uradi psa ako vec to nije uradio, da bi iskljucili malignom prostate.
      ako je to u redu, onda leciti adenom, najbolje operativno ako stanje dede to dozvoljava,
      a ako ne onda to mora leciti medikamentozno.
      za vise informacija se javite na moj e mail uz obavezno pozivanje na broj pitanja.