Bio bih zahvalan kada biste mi odgovorili: nedavno sam osetio slabu bol u donjem delu stomaka (desna strana) , deluje mi kao da je to u vezi sa desnim testisom. Koliko znam, zadnjih nekoliko godina moji testisi tako stoje da se nalaze jedan iza drugog (levi ispred desnog) . Osim toga, primetio sam kao da imam neki klikercic u predelu epididimisa desnog testisa. Desni testis mi ne deluje uvecano. Treba li da sumnjam na rak testisa i da li je to normalno sto testisi stoje jedan iza drugog? Pozdrav za vas.

    Odgovoreno: 31. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Najverovatnije da se ne radi o nicemu posebnom a narocito ne o raku.
      napravite jedan uroloski pregled da odagnate sve sumnje a i bolje ce te spavati.