Imam problem! Pre sexa postizem maximalnu erekciju, i u pocetku odnosa se to odrzava, medjutim, kada devojka previse ovlazi za vreme odnosa, ja nemam jasan osecaj erekcije da li je maksimalna ili nije i ako tada zelim da promenim polozaj nivo erekcije opadne na nedovoljno za nastavak odnosa. Nakon nekog vremena ako ponovo isto pokusam isto se desi. Napomena: ovo se ne desava uvek i cesce se desava kad zelim odnos da ponovim! Molim vas da me posavetujete! Unapred vam veliko hvala!

    Odgovoreno: 31. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Malo ste psihicki optereceni. Pokusajte da ne mislite na to.
      malo vise sporta, izbegavajte koliko mozete stresne situacije. Pravilna ishrana, dosta vode.
      pokusajte sa biljnim preparatima.