Vec duze vreme osecam peckanje pri mokrenju i ejakulaciji duz mokracnog kanala, bol u stomaku i otezano i ucestalo mokrenje. . Do sada sam uzimao prostamol i baktrim koji su mi uglavnom pomagali, ali vise ne deluju. . . Poslednje sam primio 7 injekcija amikacina. . . Mokrenje se normalizovalo ali i dalje osecam peckanje i bol pri ejakulacij. Molim za neki savet u vezi toga. . Hvala

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti.
      uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu, briseve uretre i ultrazvucne
      preglede bubrega, besike i prostate.
      lecenje nakon nalaza.