Postovanje, ja imam karcinom prostate sa extra kasularnim sirenjem. Radjena je biopsija i pokazano je da je sve ovo gore navedeno tacno. Za sada nemam nikakvih tegoba, niti je prostata uvecana. Od terapija sam do sada primio prvo pre dve nedelje: tablete androkur, prve nedelje 3x2 a onda sam primio injekciju tj blokadu i od onda pijem 2x1 tabletu. Od pre dva dana sam poceo da upotrebljavam tibetansku gljivu i nadam se da ce mi pomoci. Danas sam isao na snimanje na onkologiju "sintigrafija" i cekam rezultate. Pitanje glasi: da li ce mi pomoci ova gljiva?

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Pretpostavljam da vam je terapiju androkurom predlozio urolosko-onkoloski
      konzilijum, a tibetansku gljivu mozete pored androkura slobodno uzimati.