U kom stadijumu je bolest posle operacije obavljene 20. 11. 2009. Ptoloska dijagnoza je c67-m8120/3 transitional cell carcinoma epithelii vesicea urinariae invasivum-g1, ng1, pta. 24. 01. 2008. Operisana 1 izraslina u mokr. Besici 2, 5x2, 5 a 20. 11. 2009. Vise izraslina, 3 kom. Od 1cm a ostale manje. Najavljena je terapija immu cist6 nedelja jednom nedeljno a zatim 6 meseci 1 mesecno. Molim vas da mi razjasnite i date prognozu bilo kakva da je. Unapred vam zahvaljujem

    Odgovoreno: 25. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Tesko je dati prognozu. Kod vas se radi o povrsnom tumoru mokracne
      besike niske gradacije /dobro diferenciran tumor/.
      adjuvantna terapija vam se predlaze po protokolu.