Postovani vec vise od dva meseca nakon nezasticenog odnosa sa devojkom, imam upalu epididima kojoj ne mogu da pronadjem uzrok, a ni resenje. Od tada nemamo odnose. Bio sam kod urologa. U urinu su mi nadjene bakterije i retki bledi eritrociti, urinokultura i spermokultura su sterilne, bez bakterija i gljivica (radio 3 puta na razlicitim mestima) krvna slika, crp, fibrinogen i jos brdo parametara iz krvi su takodje dobri. Pcr na hlamidiju je negativan. Posle dve kutije klaritromicina, jedne kutije ciprocinala i jedne kutije pipegala, kao i mnogo uroloskih cajeva i prolom vode koje su mi prepisani bol je prestao na dve nedelje ali se opet vratio u malo blazem obliku. Opet sam radio pregled urina koji je sad dobar, a povremeni bol je i dalje prisutan. Sta da radim?

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Neka vas pogleda drugi urolog jer je moguce da se radi
      o torziji testisa a ne o epididimitisu.
      ako vam nije problem posaljite na moj e mail
      prve laboratorijske nalaze i opis pocetnih simptoma.