Poštovani, imam 30 godina i problem sa stečenom fimozom. Nije teškog oblika ali ja bih ipak otišao urologu da saznam treba li to hirurški tretirati. Takođe, napravilo se godinama blago iskrivljenje glansa, deformitet, za koji mislim da je nastao zbog "nepravilnog" onaniranja i sl. . Ponekad mi to smeta jer prilikom uriniranja mlaz malo prska u stranu. Zanima me da li je uz cirkumizaciju moguća i hirurška korekcija glansa, odnosno ispravljanje? Hvala!

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Najbolje da se javite urologu na pregled jer stecena fimoza
      ne moze drugacije da se resi, sem operativno. Usput ce se videti i o kakvom
      se '' iskrivljenju'' radi.