Poštovani doktore, imam 33 godine. Prije 2 godine lijecio sam se od prostatitisa. Lijecenje je bilo antibioticima i trajalo je 9 mjeseci. I tada a i sada, nalazi urino i spermokulture negativni, rez. Urin oko 50 ccm ove godine, ponovo isto. Erektilna disfunkcija, pad libida, mokrenje jednom ili dvaput tokom noci, uz erekciju, mlaz mokrace se ponekad rasprsuje. Na uroloskom pregledu je pisalo: prostata normalne velicine, zadebljane kapsule, grublja i ehogenije, sa nekoliko sitnih prostatolita, levi lobus na periferiji mekse konzistencije, ogranicava se, eksprimat neg. Nakon terapije 2 mjeseca antibioticima (vibramicin) i conproste, stanje se malo popravilo, ali je disfunkcija ostala. Dijagnoza je prostatitis subac. Sta dalje? Kako da povratim libido i normalan seksualni zivot, uz prostatitis?

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Na prostatitis morate da se naviknete i on ne sme da bude uzrok ed.
      pokusajte terapiju fitopreparatima koje mozete dugo da pijete.
      recimo-rhodiolin caps. , sirup polinesian noni, omega 3 kaps. Vital man tab.