Poštovani, moj problem je sledeci. Danas sam prvi put posle ejakulacije primetio krv u spermi i to ne samo tragove vec je bilo pomesano (pola-pola) . Krv nije skroz tamne boje vec svetlije. Inace nemam nikakve bolove u testisima niti peckanje ili krvarenje prilikom mokrenja. Veoma sam se uplasio i nameravam odmah sutra kod lekara, ali molim vas recite mi sta bi to moglo da bude.

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #48667

    • Zdravo, imam jedan problem, ima vise od godinu dana kako sam primetila da svaki put kad raspremam krevet mog brata ima krvi na carsavu sto mislim da je najverovatnije iz sperme, on se nije zalio na bolove pa sam ja mislila da je neka povreda u pitanju, medjutim skora su bolovi poceli, recite mi da li je to opasno, ja sam sad tek shvatila da sam zanemarila nesto sto nisam smela. Pomozite molim vas.