Postovanje, imam problem koji mi se poceo javljati u zadnje 2 godine. . Nakon sexualnog odnosa mi se javi bol u predjelu anusa koji je vrlo bolan. Nedesava mi se to svaki put, ali u zadnje vrijeme je ucestao. Primijetio sam da se cesce javlja ako sam vise uzbudjen tokom sexualnog odnosa. . . Kako bih mogao da rijesim ovaj problem. . . Unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se urologu da iskljuci mogucu hronicnu upalu cowperovih zlezda.
      ako toga nema onda je obavezan pregled kod gastroenterologa/anoskopija, kolonoskopija/.