Poštovani, primetio sam da u poslednjih par meseci nemam jutarnje erekcije i ako sam ih pre imao, ali takodje i nemam cvrstu erekciju prilikom masturbacije, bas naprotiv, na pocetku je eventualno imam, ali se vremenom skroz izgubi. Napomenuo bih i to da dosta vremena provodim pored kompjutera i lezem dosta kasno, u zoru. Molio bih vase misljenje i pomoc. Hvala.

    Odgovoreno: 20. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Uredniji zivot, manje zracenja na kompjuteru, vise fizicke aktivnosti,
      kvalitetnija i zdravija ishrana, dosta voca i povrca, dva litra vode dnevno,
      pa se javite za dva meseca.
      pogledajte zastitu za elektro smog-communiguard.
      www. Calivita-srb. Com