Moja devojcica ima eserihiju coli vec 6 meseci, spolja vaginalno. Devojcica sada ima 3 godine i 2 meseca. Lecena je hloranfenikolom, geramicinom, baktrimom, pila je cajeve od divlje kruske i bosiljka. Bakterija je vrlo uporna i cesto izaziva crvenilo, peckanje, ojed i time bol. Do sada je lecila samo doktorka opste prakse koja ne daje uput za specijalistu jer smatra da nije potreban. Samoinicijativno sam pitala lekae specijaliste, nefrologe, i rekli su da se samo higijenom moze suzbiti. Ipak boljitka nema. Molim vas da mi preporucite terapiju ili odlazak kod nekog od lekara i date vase misljenje.

    Odgovoreno: 19. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da je dobro sto ne koristite antibiotike. Mozete jos stavljati obloge od
      kamilice, ulje od kantariona i pavlovicevu mast.
      slobodno mozete ukljuciti i tab. Probiobalance 1 tab dnevno da sazvace,
      kapi oregano 2x2 kapi u casi vode i kaps. Omega 3 jednu kapsulu dnevno.