Dragi doktore, imam veliki problem jos unazad skoro 10 godina. Taj problem se zove prerana eakulacija. Verovali ili ne kada krenem da vodim ljubav sa devojkom zavrsim posao za samo 10-tak sekundi-kaaaaaaaaaaaaaatastrofa. Veza mi je klimava jer sam stvarno preterao. Pokusavam da mislim na nesto deseto i da se skoncentrisem ali nevredi. Moram pre nego sto se vidim sa devojkom da se setim pubertetskih dana 2-3 puta, da se ispraznim da bi to licilo na nesto. . . . . . Zivo mucenje. Ako mozete pomozite mi molim vas. Hvala!

    Odgovoreno: 20. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Problem je delikantan. Pokusajte sa psihologom. Na internetu nadjite
      vezbe za kontrolu ejakulacije. Nadjite strucnjaka za akupunkturu.
      urolozi tu malo mogu da vam pomognu.