Prvi put ucestvujem malo mi je neugodno ali postavit cu pitanje zelim da imam decu sa devojkom sve je super zajedno smo 7 god. Sve je super ali me muci sledece imam mali penis znam da glupo zvuci e zanima me sledece da li me to sprecava da imam decu??? Ne znam kako da se drugacije izrazim samo zanima to pitanje. Ejakulacija je normalna i sve samo me zanima imali ikakve veze izmedju malog penisa i sperme???? Molim vas da mi odgovorite sto pre puno bih vam bio zahvalan!!!

    Odgovoreno: 18. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Kvalitet sperme ne zavisi od velicine penisa.
      a i velicina je relativna stvar. Cim ste vi u vezi sa istom devojkom toliko
      dugo onda je i velicina zadovoljavajuca.