Imam 36 godina i pre 5-6 meseci osetio sam tegobe u predelu testisa, zarenje i hladnoca i bolevo u dnu ledja. Nakon digitorektalnog pregleda ustanovljeno da je napeta prostata i bolno osetljiva. Radjeni brisevi na mukoplasmu, ureaplasmu i sprermokultura i sve je negativno, radjen psa i on je 0. 43, dakle ok. Lekar rekao da koristim ulje od budneve i cink. Nakon 3 meseca i dalje iste tegobe i isti rezultat digitorektalnog pregleda. Sada mi je lekar dao da pijem conprosta 3*3 (6 nedelja) i mydocalm 2*1 (10 dana) . Inace imam unazad vise godina kontinuirani pad libida. Doktor kaze da je u pitanju neka upala koja dugo traje. . . Sta predlazete i ima li ovo sto mi se desava veze sa kontinuitanim padom libida unuzad vise godina?

    Odgovoreno: 16. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Vas doktor je bio u pravu.
      upala prostate tako i ide.
      posle ove terapije nastavite sa:
      kapi oregano. Tab. Paraproteks, caps. Ac zymes i caps. Rhodiolin u trajanju od tri meseca.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #48329

    • Koliko moze da traje lecenje ovih problema i moze li ciniti neke posledice za kasnije. Takodje, interesuje me kojim tempom se vraca libido ako je normalno da on opada kada je upala aktuelna.