Postovani, imam 22 godine, nisam imao seksualne odnose jedno godinu dana. No u zadnje vreme je pocelo ujutru kada mokrim, da prilikom zavrsenog procesa mokrenja izadje beli iscedak, nalik semenoj tecnosti. To se desava jednom nedeljno otprilike i uglavnom ujutru. Peckanje prilikom mokrenja nemam, takodje nemam ni bolne ili osetljive testise, posto sam dosta nasao informacija na netu. Da li je moguce da je to neka polno prenosiva bolest? Unapred hvala

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno je posledica duze apstinencije.
      za svaki slucaj uradite pregled urina i urinokulturu, kao i bris uretre na bakterije i
      glivice, mikoplazme i hlamiduju.