Postovani doktore, imam e. Coli, na nalazu >100000. Poslije tri dana terapije citerala dobila sam temperaturu, do 37. 4c. Pila sam ga jos 4 dana. Primila sam 10 penicilina, 2 geramicina i 10 pancef tableta od 40mg. Imam temperaturu vec 24 dana do 37. 3 c. Nalazi pluca, krvi, stitne zlijezde, abdomena su mi u redu, a gastroskopija je pokazala ogromnu nervozu zeluca i kiselinu. Da li penicilin djeluje na eserihiju? Sta bi mogao biti uzrok povisene temperature, i da li je moguce da imam temperaturu od eserihije? Nalaz nije ponavljan od 11. Novembra. Puno hvala.

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Vama predlazem da prekinete sa antibioticima i da uzimate sto vise tecnosti, voca, povrca.
      od preparata:
      paraproteks, probiobalance, omega 3 i oregano kapi, sve iz palete cv international.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #48181

    • Postovani, koji je donekle normalan, bezazlen broj bakterija escherihie coli? Imam 100000, da li je to previse opasno?