Postovani doktore! Postavio sam rezultat spermograma. Od urologa sam dobio sledece lekove: maticni mlec, trental 400, sant e gal i lifeline vitalife. Ovo zadnje ne mogu nabaviti, pa vas molim da kazete, moze li da se koristi neki drugi. Hvala na odgovoru. Pozdrav!

    Odgovoreno: 15. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Spermogram i nije toliko los.
      obicno se ta terapija daje za poboljsanje pokretljivosti i morfologije.
      vitalife je vitaminsko elektrolitni preparat.
      ja u terapiji ovako izmenjenog spermograma koristim prepatare iz palete cv international.