Poštovani, imam 33 godine i problem koji me muči već duze vreme, tacnije od polovine septembra. Ujutru sam primetio da se pojavljuje iscedak belo zute boje bez mirisa a ponekad i u toku dana između mokrenja. Imao sam i osećaj da nakon mokrenja uvek ostaje i jedna kap mokrace. Na svoju ruku sam uzeo da pijem cliacil 1, 2mega i pio sam ga na 8 sati. Čim sam se vratio sa mora otišao sam kod urologa (cliacil sam popio celu kutiju) iako je iscedak prestao da se pojavljuje. Urolog je konstatovao "urethritis ac. Canalis inguinalis apertus" i prepisao mi da nastavim sa ciprocinom 500 2x1 7 dana + orvagil 400 (1200mg+800) +lokalno sol acidi borici. Sve je to bilo uredu i nisam imao problem mesec dana da bi se opet pojavio. Isti urolog mi je dao da uradim bris uretre a dok rezultati ne budu gotovi inekcije yugocilin 5-7 dana. Dijagnoza je bila uretritis ac non sanata. Nakon 3 inekcije opet se sve povuklo ali sam primio 5 komada. Bris je bio gotov i nisu pronađene nikakve bakterije (tačnije u nalazu piše: nema pmn, direktan preparat, nisu pronađene aerobne bakterije) . Opet sam bio miran oko mesec dana i opet se pojavio sekret. Kod istog urologa sam otisao i dao mi je da uradim bris (chlamidia trachomatis, mycoplasma hominis, ureaplasma urealyticum) . Posle par dana testovi su pokazali da namam ni jednu od ovih bakterija. Urolog mi je dao da pijem prosta guard i rekao da nije nista strasno i da je to neki prostatični sekret i da će se sam povući. Inače ne osećam nikakve bolove, sexualna aktivnost mi je sasvim normalna. Devojka sa kojom sam tada bio uradila je briseve i kod nje nisu ništa našli. Molim vas za vaše mislenje i ako moze savet koji lek da uzmem jel mi se stvarno ne ide opet urologu. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 11. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro da uradite bris uretre na gonokok.
      no bez obzira na to predlozio bih vam da uzimate:
      oxymax, paraproteks, probiobalance u trajanju od dva-tri meseca.
      za vise infotmacija www. Calivita-srb. Com ili se javite na moj e mail
      uz poziv na broj pitanja.