Postovani, moj decko i ja smo u vezi vec skoro oko godinu dana i nikada nismo imali odnose iz razloga sto je kozica na njegovom polnom organu srasla za glavic. On ima 25 godina. Znam da je prica po malo uvrnuta ali jako mi je stalo do njega i ne znam kako da ga nateram da taj problem resi. Znam da je to psiholoske prirode ali potrebna mi je vasa pomoc kako bi nas razgovor bio direktniji. Sta da mu kazem, koji je problem i kako to da resi. Kakva je procedura? Da li zahteva hirurski proces? Pokusala sam da ga nagovorim da ide kod urologa ali on stalno izbegava iz raznih razloga, zauzetost na poslu i slicno. . . Zelim da ga ohrabrim. Koji je to problem i kako se resava? Kome da se tacno obrati i sta da kaze? Znam da je kompletna stvar vrlo cudna ali molim vas da mi pomognete. S postovanjem

    Odgovoreno: 11. 12. 2009.
    • Poštovana,
      To ne treba da bude nikakav problem. Fimoza se lako operativno resava.
      idite zajedno i kod psihologa. Sada bar ima puno privatnih ordinacija.
      to sto ste meni rekli ispricajte i njima. Oni su profesionalci i sigurno ce vam razresiti
      problem.