Urologija: poštovani, imam 26 godina i već duže vreme me peče kada mokrim, a i van toga. Bila sam kog ginekologa i sa te strane je sve uredno, radila sam i briseve na hlamidiju, mikoplazme i ureaplazme i oni su negativni. U par navrata sam davala urin na analizu i urinokulturu i ti rezultati su bili dobri, nisam imala nikakve bakterije. Stalno imam osećaj žarenja, imam utisak da me peče unutra u uretri, a kad mokrim još je gore. Pogotovo ujutru kad prvi put mokrim, tada baš strašno peče. Istovremeno me i boli donji deo leđa oko krsta i donji deo stomaka. Interesuje me koje bi još analize i preglede mogla da uradim da ustanovimo šta je problem jer me ovo već poprilično ometa u normalnom funkcionisanju? Ako biste mi eventualno preporučili neku terapiju ili neku privatnu ordinaciju u nišu u kojoj bi mogla da odradim potrebne preglede kod urologa? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 11. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Predlazem da uradite vaginalni sekret jer je moguce da se radi o candidijazi.
      mozete uraditi i darkfild mikroskopski pregled krvi u nisu
      /vide se kolonije gljivica u krvi/. Terapija bi isla posle pregleda.
      www. Biobalance. Rs