Postovani doktore. Nakon pojave iscedka iz uretre i pozitivnog nalaza na hlamidiju, ispostovao sam propisanu terapiju 10 dana 2x1 dovicin i 2 dana hemomicin. Simptomi iscedka iz uretre su nestali, ali 5 dana nakon zavrsetka terapije, pojavio mi se neugodan i neprijatan bol u testisima. Uradio sam sve analize (spermokultura, spermogram, bris uretre, urin) i nadjena je hlamidija u urinu i spermi, enterococcus spp u spermi i u uretri u velikom broju. Bris uretre na ct je negativan sto je malo cudno. Obzirom da neugodan-prigusen bol u testisima ne prolazi, hlamidija je i dalje prisutna kao i bakterija enterococcus spp, molim vas sa kojom terapijom da nastavim sada u lecenju hlamidije i pomenute bakterije i da li je prisustvo hlamidije u spermi izazvalo mozda upalu testisa?

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Jacajte imunitet. Odnosi sa zastitom. Dosta tecnosti.
      predlazem;
      oxymax kapi, paraproteks tab, probiobalance tab, omega 3 kaps.
      ovu terapiju sprovoditi u trajanju od tri meseca.
      za vise informacioja na moj e mail, uz obavezni poziv na broj pitanja.