Postovani! U braku sam dvije godine, uradio sam spermiogram nakon koristenja proxeed-tableta dijagnoza je slijedeca: srednje obilje spermetozoida u vidnom polju, dosta imobilni spermetozida, po koja stanica spermetogeneze, mobilnih 40% , imobilni 60% , broj spermetozoida u ccm3-20, 200, 000, broj spermetozoida u volumenu 200, 100, 000. Molim vas dali po ovom nalazu mogu imat djecu? Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Neznam koliki je broj spermatozoida u 1 ml/nije mi jasno kako ste napisali/,
      ali pokretljivost je skoro dobra. Neznam kakav je spermogram bio pre
      koriscenja proxeeda. U savakom slucaju nastavite sa proxeedom, a ja bih
      vam jos preporucio i tecni kiseonik-oxymax.
      www. Calivita-srb. Com