Imam problem sa potencijom pre mi se desavalo da imam kratak odnos zbog prebrze erekcije sada je problem u cvrstoci-jacini polnog organa u vecini slucaja je mlitav nema dovoljnu cvrstinu pri odnosu da li imaju neke tablete na prirodnoj bazi za jaci-cvrsci polni organ i da li je to izlecivo i da li febrisreumatik bolest koju imam i lekove koje uzimam utjecu na polnu moc imali nesto stvarno dobro za cvrstinu polnog organa sobzirom na godine vas savet i misljenje i predlog

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.

Komentari na pitanje: #47885

    • Imam problema sa penisom. . Prebrzo se digne a da me devojka pritom ni dodirne. . . Pa se pitam jel je to normalno i dal ima resenja za ovaj moj problem. . . ? Cak kad me zove devojka na telefon on se digne. . . Hvala unapred