Postovani doktore, vec dve godine sam u braku, i nikako da dodjemo do jako zeljene bebe. Rezultati moje supruge su u redu, ali kako smo trenutno u inostranstvu, ovde sam davao neke rezultate, pa bih vas molio ako bi mogli da mi protumacite i kazete jesu u redu ili ne. Izvestaj o spermogramu: zapremina 3. 9, izgled: belicast, p. H.: 7 (neutralno) broj sperm u cm kubnim 194 000 000, pokretnih posle 30 min: 60% , slabo pokretnih: 10% , nepokretnih: 30% , morfologije nema, leukocita 0, fruktoza pozitivna, likvefakcija: potpuna unapred zahvalan, miki

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Pa kako i sami kazete morfologija je izostavljena.
      uradite spermogram u boljoj laboratoriji.
      predlazem vam da uzmete oxymax kapi i sirup polinesian
      noni, pa kroz dva meseca ponovite spermogram.
      www. Calivita-srb. Com