Postovani, imam 22 god i pronadjena mi je hlamidija pre 3 meseca. Od lekova sam koristio hemomicin nedelju dana i simptomi su nestali. Posle 2 nedelje sam se testirao, bio san negativan. Medjutim posle 10-tak dana simptomi su se vratili. Zatim sam pio dovicin deset dana i opet ista pricha. . . Hlamidija se vratila. Pijem chaj od brusnice, odmaram. . . Chime bih josh mogao povecati uspeshnost terapija? Shta od lekova preporuchujete sada? Kakve su posledice na plodnost?

    Odgovoreno: 10. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Prvo moje pitanje je da li se lecila i partnerka i da li su vam odnosi bili
      sa zastitom dok je trajala terapija?
      dobro je sto uzimate dosta tecnosti.
      predlazem da sada predjete na biljnu terapiju suplementima.
      ja preferiran preparate cv i to:
      paraproteks, probiobalance i omegu 3.
      www. Calivitanaya. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #47797

    • Partnerka se testirala i negativna je. Nismo upraznjavali odnose od tada. Zelim da izlechim ovo pre toga.