Poštovani, imam 21 godinu. Primetio sam u poslednje vreme da mi je sperma postala mnogo tečnija. Ali neuobičajeno. Izlučuje se velika količina tečnosti koja se u principu razdvaja od same sperme. Izlučevina nije homogena i izgleda kao da se razdvajaju dve faze. Sama sperma je mnogo gusta, i odvaja se od tečnosti. Šta bi to, po vašem mišljenju, moglo da bude? I šta bi trebalo da radim???

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite laboratorijske preglede krvi i mokrace, urinokulturu, spermokulturu,
      bris uretre na bakterije i glivice, ukljucujuci i hlamidiju i mikoplazme.
      kao sto vidite ocekujemo neku infekciju.