Postovani, javljam vam se prvi put sa nadom da ce te mi pomoci u resavanju mog problema koji se sastoji u sledecem: zbog problema sa mokrenjem obratio sam se urologu koji mi je postavio sledecu dijagnozu ru: 150ml. Bistre mokrace psa 2, 1 neuroloski veluiran rt velicine malog zelenog oraha, adenomatoznog aspekta. Od terapije dobio sam dovicin, capsule prostamol uno i flosin. Moji problem se sastoji u tome sto mi je mlaz mokrace isuvise slab i na kraju mi uvek ostane mokraca koja se kasnije slije u vesu. Posle terapije stanje je nepromenjivo t. J. Isto. Zahvalan na pomoci goran

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Rezidualni urin je visok. To je najverovatnije posledica uvecane prostate/adenoma/.
      slab i tanak mlaz moze da se javi i kod suzenja uretre.
      pretpostavljam da je vas ordinarius dobro procenio situaciju.
      neznam koliko imate godina sto je mnogo vazno za definitivno resenje vaseg
      problema.