Postovani hteo bih da vas zamolim za savet. Naime, imam 21. Godinu i u poslednje vreme imam chudan osecaj u predelu prepona, kao da je temperatura u tom predelu visha nego sto bi trebalo da bude (posebno posle ejakulacije) i takodje osecaj da mi je potrebno vise vremena da bi doslo do erekcije. Ne osecam bolove i pri odnosu sa devojkama uvek sam koristio zastitu. Nisam imao odnose neka 2 meseca jer me pomalo plasi da u toku odnosa dodje do smanjenja erekcije sto mi se desilo vec dva puta ali moram priznati da sam imao odredjenu kolicinu alkohola u krvi. Zanima me vase misljenje povodem toga i da li mi mozda mozete preporuciti nekog specijalistu u novom sadu?

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Proverite da nemate preponsku kilu sa bolne strane kod hirurga a urolog neka proveri da
      se ne radi mozda o nekoj upali.
      za ove tegobe nije bitno kod kog doktora idete.