Postovani doktore. Otac mi je prije neki dan isao na cistoskopiju (nadam se da sam dobro napisao) , i od tad cesto i ne kontrolisano mokri. Sta treba da pije ili sta treba da radi u vezi tog mokrenja. Inace on ima 61 godinu, i ima prosirenu prostatu. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      To se cesto desava posle cistoskopije. Nadam se da mu je doktor dao nesto
      od antibiotika a ako nije neka uzme deset dana ciprocinal 2x1.
      proci ce to.