Imam nalaz azoospermija nakon jednog uradjenog spermograma. Znam da sam jos u detinjstvu imao problem sa nespustenim testisima, ne secam se kada su se spustili u mosnice, sami od sebe. I sad su ponekad mobilni. Ima li nade da se spermogram popravi? Da li je spermatogeneza zauvek zaustavljena?

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Ponovite spermogram jos koji put pa ako se ponovo konstatuje azospermija,
      onda se obratite ustanovi koja se ozbiljno bavi muskim sterilitetom.