Doktore, primetio sam da su mi testisi cesto hladni. To se desava bezobzira kako sam obucen i gde se nalazim. Da li je to normalno i da li treba zbog toga da brinem? Skoro smo zena i ja poceli da planiramo porodicu, a negde sam procitao da spermatozoidima treba tacno odredjena temperatura da bi se razvili kako treba i bili funkcionalni. Da li to sto su testisi nekada hladni moye da utice na nase planiranje porodice? Hvala!

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Testisi su van trbuha bas zato sto hladnija sredina vise odgovara
      pravilnoj spermatogenezi.
      ako vam supruga zatrudni onda ovome ne pridajte vecu vaznost.