Nalaz spermiograma mi je los, u spermokulturi mi je nadjen enterokokus sp. Vec godinu dana pijem razne antibiotike ali bakterija je stalno tu. Samo jednom mi je spermokultura bila uredu i tada je spermiogram bio puni bolji ali se posle 2-3 meseca pogorsao i bakterija se vratila. Sta mi vi predlazete da radim i kojeg urologa mi preporucujete. Unaprijed zahvalan.

    Odgovoreno: 08. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem vam da uzmete da pijete:
      paraproteks 2x1 pre jela
      probiobalance 1 tab dnevno
      omega 3 jednu kapsulu dnevno
      oxymax kapi 60 kapi u 2 litra vode.
      za vise informacija se obratite na moj e mail uz obavezno
      pozivanje na broj ovog odgovora.