Imao sam slabu erekciju prilikom pokusaja prvog sexualnog odnosa. Veoma sam bio razocaran a moja partnerka kaze da je sve to normalno. Nisam impotentan u potpunosti, niti delimicno. Spreman sam na sex, ali moju devojku volim previse i plasim se da ce dosta da je boli. Znam da ovo moramo da uradimo jer cemo se kasnije kajati celog zivota ako ne uradimo zbog prevelike ljubavi. Veceras ce doci kod mene i ja sam kupio viagru od 50mg. Nadam se da ce da mi pomogne. Cuo sam da postoje odredjeni gelovi koji nemaju stetno dejstvo i samo olaksavaju i pridodaju erekciji - jacoj i duzoj. Koji je to gel? Inace imam 17 godina.

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovani,
      U pocetku je kod svih tako. Vama u 17 godini ne treba ni vijagra ni gelovi.
      dovoljno je samo to sto se volite. Ljubav je najveci stimulans.
      nece nju nista boleti, ne plasite se.