Poštovani doktore, u mojoj spermokulturi je nađena staphylococcus epidermidis (broj bakterija 10 000 cfu/ml) . Po antibiogramu je osetljiva na amoxicillin+clavul, tazobactam+piperacilin, ceftriaxon i ciprofloxacin. Pošto sa suprugom idem na ispitivanja zbog nemogućnosti začeća, zamolio bih vas da mi predložite terapiju protiv ove bakterije i da li smemo da imamo odnose s obzirom na njena skora ispitivanja

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Posto je u spermokulturi nadjen staphylococ epid. Mozete uzeti amoxiklav deset dana
      3x1.
      zatim nastavite paraproteks 2x1, probiobalance 1 dnevno i omega 3 jednu kapsulu
      dnevno sledecih nekoliko meseci. To su biljni preparati.
      odnose mozete imati.
      www. Calivita-srb. Com