Imam 61 godinu, moj muz 64. Odnedavno on ima problem -ne postize ejakulaciju. Tvrdi da je to zato sto je odlaze da bi ja postigla orgazam. Moj orgazam izaziva rukom. . Njegov takodje ali uz muku. . To se desava posto sam bila odsutna meseca dana. . Pre je bilo ok. Sta je u pitanju?!! Hvala!!!

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Pa neka suprug ide kod urologa da se vidi situacija sa prostatom. Jer upala
      ili mozda nesto drugo moze dati takve simptome.
      ako ima problema sa suljevima da se javi i gastroenterologu/kolonoskopija/.