Imam 39 godina i troje dece. Drugo i trece dete sam rodila u razmaku od 17. Mes. I to u svojoj 35. Odn. 37. God. Posle drugog porodjaja sam uvidela da imam problem inkontinencije, a posle treceg je postalo grozno. Nadala sam se da ce taj problem nestati vremenom i skidanjem suvisnih kilograma (25-30kg nagomilanih u trudnocama) , ali se to ne desava ni posle 2, 5 god od porodjaja. Nije vise izrazeno kao u pocetku, ali je i dalje vrlo neprijatno. Svako kijanje rezultira isto! Cula sam da postoji operacija koja bi mi pomogla, pa vas molim da mi objasnite ko i gde je radi i da li je uspesna ili opasna. Nemojte mi samo reci da radim vezbe, jer sam pokusala i ne daju rezultate. Bojim se da ce mi proci god. U ovakvom mucenju i neprijatnosti, a meni to pocinje da stvara i psihicke probleme. Ovakvo stanje je za meme neprihvatljivo, tako da cu uciniti sve da ga promenim. Pomozite mi u tome! Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Urolog urodinamskim pregledima da tacno izdijagnostikuje problem. Kod nas
      stress inkontinenciju operisu ginekolozi.
      trazite specijalizovane ordinacije za vas problem. Prvo urolosku, pa onda trazite
      operatora.
      na kraju ce to moci da se lepo sredi.