Postovani, imam 25 god i zivim u subotici. Decko mi je dijabeticar, koristi insulin i ima 32 god. Zabavljamo se vec 2 god. Njegova erekcija konstantno varira za vreme odnosa, pa me interesuje da li je to normalno kod dijabeticara? Takodje, sa vremena na vreme dobijam gljivice, pa me interesuje da li mi on to prenosi? Pre njega nisam imala problema sa gljivicama, ne koristimo prezervative. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 05. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Prvi problem je moguc kod svakog, mozda i cesce kod diabeticara.
      za ovo drugo jacajte imunitet.
      mozete povremeno koristiti:
      paraproteks. Probiobalance i omegu 3. Protiv gljivica i za jacanje imuniteta.
      www. Calivitanaya. Com