U vezi pitanja #46875. . Posto nisam iz nisa, novog sada, beograda, , vec iz negotina, da li se pomenuti darkvild mikroskopski test krvi moze uraditi u nekom blizem mestu? Da li se, i kako, kvalitet erekcije i dimenzije penisa mogu vratiti u predjasnje stanje, s obzirom da je doslo do smanjenja obima i duzine, i manje dugotrajne erekcije? Unapred hvala. . .

    Odgovoreno: 03. 12. 2009.
    • Poštovani,
      Bilo bi dobro da se javite nekom od urologa za pregled da se iskljuci eventualno
      moguca peyronova bolest, a za darkvild mikroskop se javite prof. Dr vladi
      stepicu /063 239 364 /.