Moja majka ima81 godinu i ima problem sa mokrenjem-cesto i malo kolicinski mokrenje. Urolog joj je pre oko dve godine prepisao "detrusitol" obzirom da je dijagnoza otprilike skabljenje moktrac. Misica-prstena. Redovno joj kupujemo taj lek ali nema nekog poboljsanja (mozda u pocetku koriscenja) pa me interesuje da li uopste im efekta to da kupujemo ili ia neka zamena. Obzirom na godine i probleme sa nogama slabo je pokretna. Hvala

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Vasoj majci uradite lab. Pregled krvi i mokrace, kao i urinokulturu.
      predlazem da u terapiju obavezno uvedete tecni stabilizovani kiseonik oxymax i to
      80 kapi u 1. 5 litri vode, probiobalance 1 tab. Dnevno, omega 3 jednu kapsulu dnevno
      i strong bones plus 1 kapsulu dnevno.
      sa nalazima laboratorije se javite sa pozivom na broj ovog pitanja.