Moja majka ima 83 godine. Već godinu i po dana joj se smenjuju eserihija i klepsiela u urinu, i stalno pije antibiotike prema antibiogramu. Sada ponovo ima klepsielu-enterobakter (5 miliona) , i popila je jednu kutiju alfaceta, a sada pije jednu kutiju nofocina od koga ima mucninu. Da li mislite da su ove dve kutije dovoljne i imate li neki savet za klepsijelu? Hvala, mila.

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Mislim da ne treba vise da joj dajete antibiotike, sem ako bi dobila
      povisenu temperaturu/preko 38/ sa drhtavicom.
      pokusajte sa 80 kapi oxymaxa/kiseonik/u 1. 5 l vode dnevno, probiobalance tab
      /1 tab dnevno posisati/, omega 3 jedna caps. Dnevno i paraproteks 2x1 tab pre jela.
      www. Biobalance. Rs