Pitanje se odnosi na urologa ili pedijatra. Moj sin ima sedam godina, ima suzenje kozice na vrhu penisa. Kozica uz mali napor moze da se povlaci na dole, ali kada je povucena kozica steze penis. Da li postoji neka krema koja ce kozu uciniti elasticnijom, ili je u takvim slucajevima neophodna operacija i kakva je procedura u slucaju operacije. Koliko je slucaj ozbiljan i da li moze da ostavi nekakve posledice? Unapred vam se zahvaljujem

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovana,
      U obzir bi dosla opaeracija -circumcisia / obrezivanje / ako se situacija ne
      popravi manuelnom"fiskulturom" kozice uz prethodno mazanje kantarionskim uljem.