Postovana dr. Posto mi nalaz urina nije bas najbolji, mozda se radi o mokracnoj infekciji, pa me intereusje koliko dana bi trebala raditi urinokulturu da se vidi koja je infekcija u pitanju. Da li mokracna infekcija moze biti opasna i da li moze stvarati probleme pri zatrudnjivanju. Moze li postojati neki problem ako zatrudnim u meduvremenu. Hvala vam unaprijed na odgovoru.

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovana,
      U trudnocu ne bi trebalo da udjete ne planski. Konsultujte ginekologa pre tog velikog projekta.
      urinokulturu i bakterioloske preglede treba uraditi pre trudnoce.
      to su pregledi cije rezultate dobijate za dva dana.