U poslednjih god i po, doslo je do smanjenja mog penisa u obimu i duzini od 1, 5-2cm, i do odredjenih problema u duzini erekcije, tj nije vise dugotrajna kao pre. . U tom vrem periodu nemam redovan sex odnos, vec povremen, sa pauzama od po mesec-dva izmedju dva odnosa. . Sve to deluje deprimirajuce na mene, jer imam 25god. . Ne znaam da li je vazno, ali pre 8-9 meseci sam poceo da pijem lekove za visok krvni pritisak. . Molim za logicno objasnjenje. . Unapred hvala. .

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovani,
      Takve stvari se ne desavaju, mislim na smanjenje obima i duzine.
      lekovi za pritisak ne bi trebalo da uticu na vasu seksualnu aktivnost.
      ako ste u beogradu, novom sadu ili nisu, uradite darkvild mikroskopski pregled krvi,
      pa mi se sa nalazom javite na moj e mail, uz poziv na broj ovog pitanja.