Imam nonstop pecenje vo besika i uretra, nikoj nemoze da mi dade odgovor sto mi e. Site mozni testovi se napraveni, a nema nikakov nalaz deka imam nekoj a infekcija, vo minatoto imav infekcija so e-coli, koja bese tretirana i posle 5 meseci iscezna, za vreme na primanjketo na antibiotici pecenjeto oslabnuvase no po prestanuvanjeto povtorno se vrakase, ne znam sto da pravam. . . . Ve molam sovetuvajte me nesto. . . . Dali da odam na cistoskopija?

    Odgovoreno: 30. 11. 2009.
    • Poštovana,
      Mozete da uradite urethrocistoskopiju.
      nadam se da ste uradili i briseve na hlamidiju i mikoplazme kao i identifikacioni
      test na trihomonas vaginalis, kao i bris uretre na gljivice.
      ako niste, onda to uradite.
      do tada mozete uzimati:
      paraproteks tab, oregano kapi, omega 3 kaps, acidoffilus caps i oxymax kapi.
      sve iz programa caliviteinternarional.
      www. Calivitanaya. Com
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #46859

    • Da napravila sam sve pretrage briseve za mikroplasma, ureaplasma, trichomonas, clamidija, i to po nekoliko puta. . . Imala sam trhomonas i clamaidija u prslosti ali izljcila sam se od to. . . Nakon to uradila sam nekolko puta opet testove da vidim jel se mozda vratilo ali sve ja ispalo negativno. Znaci nemam bacterija a mene pece do kmokrim, , znaci nemam krv u mokraci, nemam potrea za ucestalo mokrenje, mlaz urine je normalan, samo to pecenje u uretri i kad kad me zapece u besiki kao neki impulsi koi progu kroz besiku i zapece. Sta vi mislite za cistoskopija? Sto se moze tu otkriti i koje sve nacine postoje za lecenje na ovo pecenje koje me stvarno sputava! Unaprijed hvala pozdrav iz makedonije jasmina